Ülke/Şehir :
Türkiye / Kartal Soğanlık
Email :
info@studiozeki.com
Telefon :
+90 (216) 377 74 27

Düğün Fotoğrafı Çekilirken Damat Nelere Dikkat Etmeli?

Zeki Fotoğrafçılık > Sıkça Sorulan Sorular? > Düğün Fotoğrafı Çekilirken Damat Nelere Dikkat Etmeli?

Düğün Fotoğrafı Çekilirken Damat Nelere Dikkat Etmeli?

  • Dış mekan damat fotoğrafları en az gelin fotoğrafları kadar önemsendiğinden dolayı rahat olmak ve doğal davranmak oldukça önemlidir.

  • Damatlık her ne kadar normal bir takım elbise gibi gözükse de beldeki kuşak ve papyon tercih edilen damatlıklar damadı özellikle sıcak havalarda zor durumda bırakabilir. Fotoğraf çekiminin olmadığı zamanlarda papyonu çıkartmak ve kuşağı gevşetmek tercih edilebilecek çözümler arasındadır. Terlememeye özen göstermelisiniz.

  • Gelinle damadın uyumu düğün fotoğraflarının en önemli noktasını oluşturmaktadır. Damatların bu özel anda kendilerini kasmamaları çok önemlidir. Olurda bu yazıyı okuyan ve düğün fotoğraflarını çekmek bize nasip olan bir damat olursa ona tavsiyemiz “Lütfen gergin olma”

  • Düğün fotoğrafçısının yönlendirmelerine dayanarak yapılan düğün fotoğrafı çekimlerinde doğallık için düğün fotoğrafçısı ile iyi anlaşabilmek ve iyi bir iletişim kurmak son derece önemlidir. Biz kendimiz pozumuzu veririz efendim, siz sadece çekin diyen çiftler; başımızın üstünde yeriniz var efendim. Memnuniyetle çekeriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir