Ülke/Şehir :
Türkiye / Kartal Soğanlık
Email :
info@studiozeki.com
Telefon :
+90 (216) 377 74 27

Düğün Fotoğrafı Çekiminde Çiftler Nelere Dikkat Etmeliler ?

Zeki Fotoğrafçılık > Sıkça Sorulan Sorular? > Düğün Fotoğrafı Çekiminde Çiftler Nelere Dikkat Etmeliler ?

Düğün Fotoğrafı Çekiminde Çiftler Nelere Dikkat Etmeliler ?

  • Önemli bir anı olan Düğün Fotoğrafları çekilirken çiftlerin yapması gereken en önemli şey davranış bakımından birbirleriyle uyumlu olmalarıdır. Düğün fotoğraflarınız çekilirken başka konularla ilgilenmemenizi tavsiye ederiz. Çekim anını eğlenceye dönüştürmek için elinizden gelen maksimum çabayı göstermeniz daha iyi düğün fotoğraflarınız olacağı anlamına gelmektedir. Çalan telefonları ve stres yapmanıza sebep olabilecek diğer tüm unsurları bir kenara bırakın.

  • Düğün fotoğrafları için bir diğer önemli nokta da çiftlerin doğal davranması ve birbirleri ile iletişim içinde olmalarıdır. Poz verirken doğal davranmaya özen gösterin ve birbirinize olan aşkınızın fotoğraflara yansıyacağı şekilde davranın. Birbirinize bakarken poz vermek için bakmayın. Fotoğraf çekinmiyorken nasıl bakıyorsanız öyle bakın. Bunu yaptığınızda ortaya çıkan düğün fotoğrafları sizi ziyadesiyle memnun edecektir.

  • Genellikle büyük bir heyecan içerisinde olan çiftler bu süreçte gergin de olabilirler. Bu gerginliği fotoğraflara yansıtmamak için birbirlerini sakinleştirmeleri gerekmekte ve konsantre olarak aşklarını fotoğraflarda doğru ifade etmeleri gerekmektedir. Düğün fotoğraflarınızın güzel olması sizin birbirinize vereceğiniz pozitif enerjiye doğrudan bağlıdır. Aşkla gözlerine baktığınız müstakbel eşinizle kaydedilen bir an yada birbirinize güldüğünüz doğal bir an sizler için harika anılar olarak kalacaktır. Eşinize gülmeye, onu gülümsetmeye özen gösterin. Sadece fotoğraf çekiminde değil ömür boyu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir